?

Log in

No account? Create an account

назад | вперед

А тим часом у мене тут протермінувався подарований платний рахунок. І на мене знову накинулася оголтєла кацапоїдна реклама. Дратує.
Чесно кажучи, мотивації продовжувати собі платний рахунок у жж я не маю. Однаково тут уже мертво, і то вже давно. Прикро дуже, але все відживає, і це теж віджило.
Фейсбук і далі мене напружує, але там є бодай якийсь рух та ілюзія життя. Тому я все частіше отут.
Зазирайте в гості.

Comments

( 6 коментів — Коментувати )
prophet_in_blue
31 березень 2012 20:33 (UTC)
Я до тебе зазираю і там, і тут =)
shekure
01 квітень 2012 22:34 (UTC)
я це ціную :)*
seanylewess
31 березень 2012 20:45 (UTC)
А я часто заходжу на френдстрічку тільки заради того, щоб знайти там твої дописи. Тому... хоч іноді заглядай і провітрюй жж-шні віконця :)
shekure
01 квітень 2012 22:38 (UTC)
дякую, друже мій. часом зазиратиму, звісно, бо мене з цим ресурсом пов*язують багато років емоційної історії :) але драйву вже нема, ось в чім пічяль.
sharhovska_ol
31 березень 2012 21:04 (UTC)
ага, там рух, тут затишок:) а рекламу ж якось вимикають? (я собі в башці вимкнула, не бачу тепер, але є й програмні варіанти) пошукать тобі?
shekure
01 квітень 2012 22:42 (UTC)
затишок - це да. шоб написати щось радше для себе, жж тепер - ідеальне місце. з іншого боку, я рішуче намагаюся привчити себе до думки, що зовнішній світ все-таки існує, побачимо, що з того вийде.
а реклама вимикається, я собі в журналі та в стрічці повідключала в міру можливості. але на чужих сторінках все одно спливає, а з урахуванням того, що я тепер 50% часу в дорозі й дивлюся інтернет з мобільних пристроїв - таки дратує :(
( 6 коментів — Коментувати )